Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti bosh, Pa mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 16:19 Post ID: 103480


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 1+1, bosh, Pa mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 58.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 132,041 Euro
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 22911

Jepet me Qera: apt1+1 (Rr. Elbasanit - afer Liceut) Mnd PARKIMI (k.2) Tot. i Ri: 2 Kondicioner, Ndricim me Spote & Instalime te Reja- Ka Pamje te Lire, Gjelberim- mundësi Parkimi për rezidentët


Q4109


Te dhenat e ndarjes:


- 1 dhomë gjumi

- 1 sallon

- 1 tualet 

- 1 korridor 

- 1 Ballkon 


-SIP TOTALE: 58 m2

-SIP Neto:  58 m2

-KATI: 2

-KATET E PALLATIT: 5

-Pallat Ekzistues 

-Viti I ndertimit: 

- ASHENSOR: po


Karakteristika: 


- apartament totalisht I ristauruar 


- ASHENSOR

- vend parkimi vetëm për rezidentët * 

- Kondicioner në çdo dhomë, Inverter ( ekonomik)

- Pamje e paster me gjelbërim

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes

- Orientimi:  Lindje 

 

- Lagje e qete , me banore familjare 

- Lagje shume e sigurte, shum afër me ambasadën amerikane 


Extra: 

- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)

-

-  Derë e Blinduar e re 

-  suvatime të reja

- dritare dopioxham dhe më grilë persiane 

- Tualeti me dritare aspirimi dhe 100% I ri


- Instalime Elektrike Cilesore 


- Facilietet afer

- Akses me Transport publik 


Cmimi: 450 euro Bruto


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 2.5 MUAJ


Tel ose WhatsApp: