Little Stars ofron Organizime festash dhe ditelindjesh te paharrueshme per femije Tirana

Holiday arrangements 27/04/2024 17:18 Post ID: 80129


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Maps
Reads 507

Little Stars organizon festa per femije me personazhet e tyre te preferuar

Tek ne do të gjeni:
💥 animatorë,
✅ tullumbace shumëngjyrëshe nga forma nga më të bukurat.
⏩ kërcim në grup për fëmijë dhe të rritur,
👉 lojra nga më argëtueset për të vegjëlit.

Eja festo me ne për një ditëlindje të paharrueshme

📍 Adresa: Kouna e Parisit, Tirane

📞📲Per prenotime kontaktoni ne numrin e telefonit!