Kompani qe operon ne treg ne sektorin e aksesoreve te ndryshem te mobilierise ,dyerve,dritareve. Tirana

Furniture services 09/04/2024 12:51 Post ID: 98274


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga Mine Peza, Tirana, Albania - Maps
Reads 313

✨Geral shpk eshte kompani e cila operon ne treg nga viti 2009 ne sektorin e aksesoreve te ndryshem te mobilierise,dyerve,dritareve etj.Ne me shume se 160 vende prezente me me shumese 6000 punonjes dhe diku rreth 160000 kliente ne tere boten.

✅Ofron me nje cilesi te larte produkte si:

Mentesha,

Shina Sirtari,

Mekanizem Kanatash,

Pajisje orendi,

Pajisje Arkitektonike dhe Dialock etj


📍 Adresa:Rruga Mine Peza,Tirane

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit