Mobileri E Duralumin ofron arredimin e shtepise tuaj! Tirana

Furniture services 22/11/2023 11:00 Post ID: 4220


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 628

⏩Ramku Interior & Design , me nje pervoje 30-vjecare ju ofron :
▪Arredim shtepie duke filluar nga kuzhinat moderrne edhe ato klasike.

▪Dhoma gjumi per femije e te rritur te perfshire ne katallogjet europiane te 2012-es.

▪Cdo lloj punimi qe ka te bej me punimin e duraluminit , duke filluar nga grilat persiane dhe grilat rulo ,

▪Dritare te llojeve te ndryshme me rreshqitje me hapje gjithashtu edhe antiribal ,

▪Dyer te brendshme dhe te jashtme me imitacion druri dhe me ngjyra.

📍 Adresa:Tirane

📞Per me shume informacion ju mund te kontaktoni ne numrat tane te telefonit -

😊Ramku Interior & Design ju mirepret ...!!!