Ofrojme mobilie me porosi . Konceptim, dizejnim dhe mobilim komplet! Tirana

Furniture services 26/09/2023 14:00 Post ID: 3739


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Sauk
Address Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Maps
Reads 1371

👉Mobileri me porosi "Bledi"Mobileri i cili operon prej vitit 2005.

➡️Complet Home Renovation & Design ⬅️

🏠Arredim i Brendshem 

🏢Konceptim, dizejnim si dhe mobilim komplet per hapesirat tuaja te brendshme.

📍 Adresa: Rruga Elbasanit Sauk " 500m mbi karburantin e vjeter " Tirana, Albania

📞Per me shume na kontaktoni ne numrin tone te telefonit .