Ofrojme mobilie me porosi sipas kerkesave te klienteve! Tirana

Furniture services 19/07/2023 23:11 Post ID: 3701


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania - Maps
Reads 1030

💥Mobileri Demneri shpk  e cila operon qe prej vitit  1995 ofron mobilje me porosi sipas të gjithave kërkesave të klientëve.

✔Ofron:

♦   prodhimin e mobilieve me teknologjine me te re ne forma dhe dizajne te ndryshme 

♦   realizimin e montimin e mobilieve 

♦   produkte cilesore

♦   kujdes ndaj klientit

📞Per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit .

 📍  Adresa:Rruga Mihal Grameno ,Tirane