E.K Studio ofron sherbime te profesionalizuara ne Kontabilitet dhe Auditim Tirana

Financial Services 10/06/2023 16:29 Post ID: 7409


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 568

📣E.K Studio - Kontabilitet, Auditim📈📉

✅Kjo faqe prezanton sherbimet e auditimit, te kryerjes se bilanceve, dhenies se konsulences financiare bizneseve te medha e te vogla.

✅Gjithashtu kjo studio kryen dhe sherbimin e vleresimit te pasurise se patundeshme, ndertesa dhe troje ne qytete.

📍AdresaRruga  Kongresi i Manastirit,Tirana, Albania

📲 Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!