Riparojme elektroshtepiake: frigorifera, lavatrice, soba etj Tirana

Environment maintenance 29/11/2023 17:44 Post ID: 19702


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 923

✅ Ofrojme sherbime

💠Ne familje per riparim elektroshtepiake te medha
➡️  Si lavatrice, frigorifera dhe soba

✔️ Japim garanci per cdo pjese qe nderrohet
🙂 Si dhe korrektesi per punen

📍 Adresa: Tirane

📲 Per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit!