Sherbime Hidraulike, brenda Tiranes edhe jashte Tiranes Tirane

Teknik per Elektrike Hidraulike dhe Ambjenti 01/02/2023 00:47 Post ID: 75820


Pagesa

100 Euro

Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 120

⏩  Shërbime Hidraulike , brenda Tiranës edhe jashtë Tiranës, transporti i siguruar gjithashtu 

👩‍🔧 Punime Hidraulike - Marjeli ,Tirane


 ✔️Ju ofrojme cmimet me te mira dhe cilesi ne punime , garanci dhe korrektesi

📍 Adresa: Tirane

📲 Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju faleminderit!
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje teknik lavatrice hidraulik ne tirane mirmbajtje ambjenti hidraulik tirane zhbllokim lavamani riparime kondicioneri teknik frigoriferi teknik sobe pianure cmimi i gipsit per tavan te varur elektricist ne tirane sherbime hidraulike ne tirane riparim lacatrice zhbllokues lavamani sherbime dezinfektimi sherbime per shtrim pllakash kompani desinfektimi hidraulik¨ cmimi i gipsit panele elektrike zhbllokim tubacionesh sherbime pastrimi ne shtepi