Kondicioner Servis Arli: Riparim,Montim,Sherbim Tirane

Teknik per Elektrike Hidraulike dhe Ambjenti 25/08/2023 11:20 Post ID: 75818


Pagesa

30 Euro

Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 192

Kondicioner Servis Arli Ofron :

-Shitje, montim, riparim, sherbim mirembajtje.
-Cilesi dhe çmim te arsyeshem
-Staf te kualifikuar dhe çertifikuar.

📍  Adresa :Ali Demi
📞Per cdo informacion na kontaktoni  ne numrin tone te telefonitshtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje riparim lacatrice sherbime dezinfektimi teknik lavatriceje sherbime per shtrim pllakash zhbllokim lavamani teknik lavatriqe ndimes teknik lavatriceje riparim frigorferi mbushje me gaz teknik per elektrike hidraulike dhe ambjenti ne korce mirmbajtje ambjenti ne fier mirmbajtje ambjenti ne elbasan teknik per elektrike hidraulike dhe ambjenti ne tirane mirmbajtje ambjenti ne durres mirmbajtje ambjenti ne shkoder ndertime dhe riparime ne shkoder cmimi i gipsit sherbime pastrimi ne shtepi instalime hidraulike teknik sobe pianure cbllokim lavamani hidraulik¨ mirmbajtje ambjenti ne berat pastruse mirmbatje shtepie mirmbajtje ambjenti mirmbajtje ambjenti tek ysberisht kombinat selite tirane riparime kondicioneri sherbime hidraulike teknik lavatrice cmimi i gipsit per tavan te varur hidraulik tirane panele solare zhbllokim tubacionesh kompani desinfektimi bojaxhi leo riparime elektrike panele diellore elektricist ne tirane sherbime hidraulike ne tirane zhbllokues lavamani zhbllokime tubash teknik frigoriferi hidraulik ne tirane panele elektrike