Riparojme elektroshtepiake: frigorifera, lavatrice, soba etj Tirane

Teknik per Elektrike Hidraulike dhe Ambjenti 25/02/2024 19:58 Post ID: 19702


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1089

✅ Ofrojme sherbime

💠Ne familje per riparim elektroshtepiake te medha
➡️  Si lavatrice, frigorifera dhe soba

✔️ Japim garanci per cdo pjese qe nderrohet
🙂 Si dhe korrektesi per punen

📍 Adresa: Tirane

📲 Per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit!