Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 195,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/03/2023 11:43 Post ID: 111555


Pagesa

195,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 120.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 888 Euro
Distanca 2.06 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti botanik - Harta
Lexime 28

Apartament per shitje 2+2tualete+1verande e shfrytezueshme

✅Siperfaqe neto 118 m2 bruto 130m2 me gjithe ambjente te perbashketa dhe verande

✅Kat 2 banim kompleks pallatesh ,ne forme vilash me ashensore

✅shitet i investuar dhe mobiluar

✅me certifikate pronesie

✅rruga Selite e Vjeter 100 metra mbi Kopshtin Botanik,afer green Bar

💶cmimi per shitje 195 mije euro i diskutueshem 

💶Aktualisht i dhene me qera 700 euro

Sistem chiller,sposte ndricimi,investim ne menyre cilesore

Mundesi parkimi ne zone