Agjensia e udhetimit ofron transport ne destinacionet nderkombetare per linjat e regullta: ATHINE, SELANIK, KATERINI dhe STAMBOLL Tirane

Sherbime Udhetimi dhe Transporti 06/10/2023 09:30 Post ID: 1381


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 566

๐ŸšŒ METRO EURO 

๐Ÿ‘‰Qellimi yne eshte per te ofruar zgjidhjet me te mira dhe per te ndertuar mardhenie te forta me klientet duke kuptuar , pershtatur dhe plotesuar kerkesat e tyre individuale.

๐Ÿ‘‰Qellimi yne eshte qe te ofrojme cilesi te larte, komode dhe te sigurte te transportit te pasagjereve.Komoditeti i nje autobuzi tek ne, ju mundeson te perjetoni nje udhetimi komfort e cila arrihet nepermjet mirembajtjes se regullt te autobuzit per siguri dhe pasterti.Stafi yne eshte I perbere nga persona te trajnuar dhe te besueshem te cilet do tju ofrojne nje sherbim te paharueshem gjate udhetimit tuaj.

๐Ÿ‘‰Sherbimet e ofruara:

๐Ÿ’  Transporti ne destinacionet nderkombetare per linjat e regullta : ATHINE, SELANIK, KATERINI dhe STAMBOLL

๐Ÿ’ Transport per grupe turistike ne destinacione te ndryshme

๐Ÿ’  Rehati dhe kualitet maksimal

๐Ÿ’ Shofere dhe staf me pervoje , te besueshem dhe konfidenciale per udhetimin tuaj

๐Ÿ’ Fleksibilitet per te permbushur kerkesat tuaj dhe gjithome te gatshem per tju informuar

๐Ÿ’  Autobuzet e vendosur ne dispozicionin tuaj jane prodhim i viteve te fundit , me standarte te larta sigurie dhe komode. Secili autobuz i pajisur me televizore te personalizuar dhe kufje.

๐Ÿ’ Free WI-FI , mundesia e perdorimit te internetit gjate gjithe udhetimit tuaj, duke ju dhene mundesi te qendroni ne kontakt me miqte apo te afermit tuaj , per ti informuar apo per te ndare emocionet!

๐Ÿ‘‰ZYRAT TONA NE SHQIPERI:

METROEURO Albania

Autobusa per Greqi cdo dite!

TIRANA Albania 

๐Ÿ“Adresa Bulevardi Zogu I Nr.64

Perballe Ministrise se Drejtesise

๐Ÿ“Adresa Terminal, Pallati Sportit MetroEuro Korรงe 

๐Ÿ“Adresa : Ismail Qemali Lgj.7


MetroEuro Shkoder

๐Ÿ“Boulevard : Skenderbe

Neighborhood: Vasil Shano


MetroEuro, Durres

๐Ÿ“Street: Egnatia, 

Neighborhood: 4


MetroEuro, Elbasan

๐Ÿ“Street: Nikolla Puka,

Neighborhood:Shenkoll


MetroEuro, Pogradec

๐Ÿ“Street: Kajo Karafil,

Neighborhood: 2


๐Ÿ“ฒ Per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!