Klinike estetike ofron trajtime dermoestetike,dermapen,filler,botox,fibroblast,anticelulit,microblanding Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 24/01/2023 12:01 Post ID: 98758


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 8

Derma Bless Aesthetics, gjithnjë e më shumë i kushton rëndësi të bukurës, shëndetit, mirëqenies fizike dhe shpirtërore.Me eksperiencë disa vjeçare ia kemi arritur të përmbushim me sukses të gjitha pritshmëritë e të gjithë atyre që na kanë besuar ndër vite nëpërmjet Teknologjisë, Aparaturave dhe Metodave më moderne.


⏩Ofrojme:

▪Trajtime dermoestetike

Dermapen

▪Filler

▪Botox

▪Fibroblast

▪PRP

▪Mesoterapi

▪SFL

▪Anticelulit

▪Microblandig

📌Ofrojmë Siguri dhe garanci për trajtime me rezultate të shkëlqyera.📍 Adresa:Rruga Myslym Shyr ,Tirane

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit