Klinke Dermo estektike ofron sherbime per filler, votox, lazer epilim,mesoterapi, fizioterapi, prophilo etj. Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 24/01/2023 10:32 Post ID: 98721


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Sheshi Karl Topia (Rilindja), Tirana, Albania - Harta
Lexime 77

✨ Klinika Dermo-Estetike per femra dhe meshkuj

 Faeries of Beauty

➡️ Ofron nje sherbim cilesor, korrekt, me teknologjine me te fundit dhe me profesioniste

✅Sherbimet qe ofrojme :

💠 Filler dhe botox

💠Lazer epilim

💠Dermapen

💠Peeling

💠 Hydrafacial

💠 Mesoterapi

💠 Prophilo

💠 Skin analysis

💠 Fizioterapi


📍 Adresa: Sheshi Karl Topia, Zogu i Zi

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!