Klinike dermo-estetike ofron sherbime duke perdorur teknologjine me te fundit Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 17/01/2023 09:59 Post ID: 97801


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Spitali Amerikan 3,Rruga Sabaudin Gabrani,godinanr 2 ,Tirane - Harta
Lexime 9

✨ Klinika Vvivia eshte nje prej klinikave te para qe ka sjelle ne Shqiperi fjalen e fundit te teknologjise ne funksion te dermo-estetikes.Ofron nje game te gjere trajtimesh me laser,aparatura te tjera te cilat aplikohen nga mjeket dermatolog, kirurg plastik dhe fizioterapist me teknikat me te fundit ne fushen e estetikes jokirurgjikale.

✔Sherbimet qe ofrojme :

Programe rinimi

Hollimtonifikim

Depilim

Dermatoskopi

Botox   


📍 Adresa:Spitali Amerikan 3,Rruga Sabaudin Gabrani,godinanr 2 ,Tirane

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresen e emailit:[email protected]