Klinik estetike ne Korce oforn sherbime per probleme patologjike te lekures, flokeve, thonjeve, sherbime rigjeneruese etj. Korce

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 11/12/2023 12:19 Post ID: 97654


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Korce - Qender
Adresa Bulevardi Fan Noli, Korce, Albania - Harta
Lexime 152

🏥 Klinika estetike ne Korce

⏩ Klinika Orkiderma

Ofron sherbim te specializuar ne:

💠Probleme patologjike te lekures

💠Flokeve

💠 Thonjeve

💠 Trajtimin e solucioneve

💠 Sherbime rigjeneruese etj.

📍 Adresa: Bulevardi Fan Noli, Korce

📲 Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!