Klinika dermatologjike ofron trajtime jo invazive, pa nevojen e nderhyrjeve kirurgjikale Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 09/03/2023 20:10 Post ID: 1789


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 327

Harmony Dermo Care është një alternativë e jashtëzakonshme për të gjithë ata që duan të kujdesen për fytyren dhe trupin nëpërmjet trajtimeve jo invazive, pa nevojën e ndërhyrjeve kirurgjikale. Pa dhimbje, pa kura pas trajtimit dhe pa shenja apo plagë në lëkurë!

Një qendër profesionale e mjekësisë estetike e cila sjell jo vetëm aparaturat e fjalës së fundit të teknologjisë, të certifikuara për përdorim mjekësor, por edhe një staf profesional e të trajnuar për përdorimin e këtyre aparaturave.

Check up, pastrim i thellë, zbardhje të njollave, lifting, reduktim i rrudhave, rikthim i elasticitetit, tonifikim, shkëlqim dhe ripërteritje. Praktikisht, ne ju ofrojmë gjithçka që i nevojitet lëkurës tuaj për të qenë sa me e shëndetshme.

Klinika jonë mendon edhe për linjat e trupit tuaj. Celuliti dhe strijat do t’i përkasin të kaluarës, në pak seanca, dhe do të keni mundësinë të filloni të bashkjetoni me një trup të tonifikuar.

Kontaktoni per te lene viziten tuaj prane nesh!