Gold Optika ofron Vizita optometrie dhe Skelet optik dhe modele te shumta te syzeve optike dhe te diellit Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 14/06/2023 10:03 Post ID: 1455


Pagesa

1,300 Leke

Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 328

๐Ÿ‘‰Dyqanet e Gold Optikes sot jane pikat e referimit jo vetem per ata qe kane nevoje per nje vizite optometrie dhe skelet optik, por edhe per ata qe jane ne kerkim te dhuratave te cmuara apo aksesoreve te modes si syzet e diellit edhe ato optike ,tek ne do te gjeni koleksionet me te funditme cmimet me te mira ne treg .

๐Ÿ‘‰Gold Optik ju ofron klienteve te saj nje perzgjedhje te gjere skeletesh ,syzesh dhe lente per te gjithe preferencat tuaja, si psh :

Vogue ,Ray Ban,Prada,Dolce&Gabanna,Roberto Cavalli,Police,etc 


๐Ÿ‘‰Ofrojme vizita per syte me doktoret me te mire europiane. SKONTO PER SKELETET DHE XHAMAT OPTIKE!  


๐Ÿ“Adresa: Toptani Shopping Center, kati 0

๐Ÿ“ฒ Kontaktoni ne numrin e celularit, per te marre informacion me te detajuar mbi sherbimet tona! 


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje masazh operacioni i hundes cmimi heqja e dhemballes gjinekologe femer klinike dentare tirane klinika gjinekologjike tirana operacioni i veshkave mbjellja e flokeve ne tirane cmimet spital privat ne tirane klinike dermatologjike klinik per femije numer telefoni te spitalit qsut kirurg ne paskuqan heqja e bajameve mbjellja e flokeve cmimi depo farmaceutike klinika plastike ne tirane klinika gjinekologjike tirane gjinekolog ksamil sherbime shendetesore dhe estetike heqja e dhjamit te barkut sa kushton analizat gjak komplet klinik per masazh transplant i veshkave eko e gjirit Kthimi i virgjerise me operacion klinike gjinekologe estetik fytyre transplanti i flokeve sallon per thonj klinika dentare ne tirane kiropraktike mbjellja e flokeve prishtine blefaroplastika e siperme klinike dhe laborator imperial trajtim nga semundje alkoli terapiste per femijet autik dhimbje barkut modella e flokve heqje nishanes klinik masazhi trajtim nga semundje alkolit shenjat e shtatzanise si te behem e virgjer operacion hunde stransplant i flokeve heqja e barkut masazh trupi trajtime per aknet mbjellja e flokeve spitali