Larje Jorganesh, Batanije,Fustane nusesh etj. Tirane

Sherbime Profesionale 25/12/2023 19:32 Post ID: 30159


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1134

✨  Lavanderi:

Jorgane dopio dhe tek 800 / 600 leke


Batanije dopio/ tek 700 / 600 leke

Kuverta te ndryshme 800 - 1000 leke


Larje Jorgane me pupla 1000 - 1200 leke


Fustane nusesh 1500-2000 leke sipas gjatesise

Perde 200 leke per meter linear etj. 

📌Transport falas

📍  Adresa:Rruga Muhamet Deliu ,Tirane

📞 Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit