Ofrohet Licence Projektimi per Hidroteknike Tirane

Sherbime Profesionale 07/05/2024 23:40 Post ID: 138860


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 376

 ⚡ Inxhinier Hidroteknik , ofrohet Licence Projektimi per Studio Projektimi 

Do te ishim te kenaqur te diskutonim me tej detajet e nevojave tuaja dhe te ofronim zgjidhjet tona te specializuara per projektet tuaja.

📲📞 Nese jeni i interesuar per te marre nje licence projektimi per hidroteknike, ju lutemi te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!