Ofrojme mobilje nga me klasiket ,neo-klasiket deri te me modernet me cmime konkuruese Tirane

Sherbime mobilerie 07/09/2023 13:26 Post ID: 3738


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 883

✨  Ofrojme mobilje nga me klasiket neo-klasiket deri te me modernet gjithashtu dhe punime sipas kerkesave te klienteve.

⏩   Ofrojme :

-materiale cilesore dhe ngjyra nga me te bukurat

-cmimet me konkuruese ne treg.

📍 Adresa:Bulevardi Gjergj Fishta ,Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ,pas qendres tregtare Casa Italia (showroom-i kryesor)Tirane

📞 Per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje mobileri ne tirane mobilier ne tirane mobileri ne fush kruj cmimet dyer te brendahme mobilje ne nikel punishte marangozi krevate per beb sherbime mobilerie ysberisht kombinat selite tirane mobilje ne fushkruje sherbime mobilerie dyer per dhoma tavolina televizori mobileri qe shet ne internet raft dosjesh