E.K Studio ofron sherbime te profesionalizuara ne Kontabilitet dhe Auditim Tirane

Sherbime Ekonomike dhe Financiare 31/01/2024 14:28 Post ID: 7409


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 791

📣E.K Studio - Kontabilitet, Auditim📈📉

✅Kjo faqe prezanton sherbimet e auditimit, te kryerjes se bilanceve, dhenies se konsulences financiare bizneseve te medha e te vogla.

✅Gjithashtu kjo studio kryen dhe sherbimin e vleresimit te pasurise se patundeshme, ndertesa dhe troje ne qytete.

📍AdresaRruga  Kongresi i Manastirit,Tirana, Albania

📲 Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!