Auto Servis ofron lyerje makinash,nderrim boje,vaj filtrash,sherbime xhenerike&motorrike Tirane

Servis Makinash 27/12/2023 13:10 Post ID: 98879


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Rruga Sulo Klosi, Tirane, Albania - Harta
Lexime 349

⏩ Auto Servis Ani prej disa vitesh në treg ju ofron shërbimet e lyerjes për markat më të njohura të makinave, eksperienca dhe rezultatet e mira të punëve të kryera na bëjnë vendin e duhur dhe me të besueshem për makinat e luksit që kërkojnë më të mirin.

Ofrojme:

Lyerje Makinash

Nderrimin e bojes

Nderrim Vaj Filtrash

Rimodelim makine

Sherbime motorrike&xhenerike etj

📌Ju ofrojmë shërbime për të gjitha llojet e automjeteve me një staf të kualifikuar për të dhënë një shërbim cilesor 

Adresa:Rruga Sulo KIosi, SAUK, TIRANE

Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit