Auto Servis ofron riparim te pompave hidraulike,pistonave hidraulike,kambios,diferencialit ,tuba presioni&permistopa per makineri te renda Elbasan

Servis Makinash 24/01/2023 10:54 Post ID: 98729


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan, Albania - Harta
Lexime 25

đŸ”· Servis Kurtihidro, me eksperiencĂ« mbi 20-vjeçare ofron Servis pĂ«r Makineri tĂ« RĂ«nda (industriale), Servis pĂ«r Fadroma dhe EskavatorĂ«Ofrohen riparime tĂ« ndryshme duke pĂ«rfshirĂ« montimin e kazaneve vetĂ«-shkarkues dhe riparimin e pistonave hidraulik si dhe çdo llojĂ« shĂ«rbimi tjetĂ«r xhenerik, motorrik apo mekanik.


⏩Sherbimet:

â–ȘRiparim te pompave hidraulike,pistonave hidraulike,kambios,diferencialit etj.

â–ȘTestime hidraulike dhe diagnozĂ« elektrike tĂ« makinerive tĂ« rĂ«nda.

â–ȘTuba presioni&Permistopa

â–ȘRekorderi dhe tuba presioni te larte per makineri te renda

â–ȘKite permistopash per makineri te renda si dhe te gjithe llojet e permistopave per pistona te ndryshem dhe pistona veteshkarkues


📍 Adresa:Elbasan
📞 Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit