Servis i specializuar per Veshje Xhamash te Zinj Tirane

Servis Makinash 02/10/2023 13:05 Post ID: 98710


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Bulevardi Kashar, Perballe Vila L 2021, Tirane - Harta
Lexime 224

📌Glass Black është Servis i Specializuar për Veshje Xhamash të Zi për Makina, me liçencë sipas ligjeve të shtetit, Liçencë 5 vjeçare.

🔹Veshja e xhamave është mënyra më efikase për të arritur mbrojtjen maksimale nga nxehtësia dhe rrezet ultraviolet në automjetin tuaj.

🔹Zvogëlohet temperatura brenda automjetit dhe filtrohen rrezet e dëmshme UV, duke e bërë brendësinë e makinës më të freskët dhe më të rehatshme.


📍 Adresa: Bulevardi Kashar, Përballë Vila L 2021, Tiranë

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje servis makinash per lyerje dhe rregullime servis xhenerik servis makinash ne vlore servis makinash ne pogradec serviset per makina me te mira ne tirane servis xhami per makinen rrip faze riparim kambio automatike servis lake auto servis plus kondicioner makine elbasan servisi kasetofon android tek opel astra 2005 mercedes benz s550 benzin 2008 ndrrime krahu makinash servis makine tirane servis per pomp naftet kovergjence gomash konvergjence makinash tek brryli servis edi tek fresku goma 245 40 r 18 servis beni servis mainash per reno durres mekanik per fiat servis testato servis audi service makinash me gaz servis per xhama servis per farfall opel astra gtc 1.6 benzin 2005 servis makinash fier servis per makina servis makinash ne gjirokaster servis makinash ne kavaje servis makinasgh pogradec elektroauto servis per makina menaxher servisi servis lancia durres per fiata auto servis servis makinash tek rruga e durresit zogu i zi tirane riparim brave kofano audi a8 2007 konvergjence gomash ne tirane auto servis ne shkoder pjese per dinamo makinash nderrim krahu i makines fredi servis auto servis bmw servis makinash ne berat servis makinash ne tirane servis makinash ne shkoder servis makinash ne elbasan