Auto Servis ofron Servis Lyrje Makinash ,luicidime te pergjithshme,pastrim feneresh me qeramike,riparime makinash te aksidentuara Shkoder

Servis Makinash 22/04/2024 15:37 Post ID: 98707


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Rruga Kasem Taipi, Shkoder, Albania - Harta
Lexime 237

 Auto Paint Nilaj ofron Servis Lyerje Makinash për të gjithë llojet e makinave. Me eksperincë disa vjeçare në treg, ofrohet Lyerje Profesionale, me bojë cilësore dhe kujdes deri në detajin më të vogël, për të ofruar një punë sa më perfekte.

⏩Ofrojmë një sërë shërbimesh të ndryshme si: 

♦ Lyerje të plotë, 

♦ Luçidime të përgjithshme, 

♦ Pastrim Fenerësh me Qeramike (brenda dhe jashte), 

♦ Riparime Makinash të Aksidentuara


📍 Adresa:Rruga Kasem Taipi, Udhakryq, Shkodër

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit