Auto Servis ofron servis profesional,xhenerik,mekanik,motorrik,pjese kembimi te reja dhe te perdorura,mbushje me gaz kondicioneri Tirane

Servis Makinash 24/01/2023 09:50 Post ID: 98701


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Sauk, Tirana, Albania - Harta
Lexime 17

Auto Servis Gerti, me eksperiencë disa vjeçare në treg  ofron servis profesional, pjesë këmbimi të reja dhe të përdorura si dhe makina në shitje.

Ofrohet Servis i kualifikuar për çdo llojë makine duke ofruar shërbime:

 ▪Motorrike,

 ▪Xhenerike,

 Mekanike,

 Mbushje me gaz kondicioneri,

 ▪Shërbime të tjera të përgjithshme,

 ▪Pjese kembimi te reja dhe te perdorura 

📌 Shërbim i shpejtë, i saktë, i garantuar dhe me cmime te arsyeshme.


📍 Adresa:Sauk,Tirane

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit