Auto Servis ofron sherbime xhenerike,mekanike,motorrike,elektroauto,riparime kambio,pjese kembimi etj Durres

Servis Makinash 01/02/2023 12:00 Post ID: 98695


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Rruga Dytesore Sukth, Komuna Maminas - Harta
Lexime 26

 🔧Grand Auto Center BMW ofron servis të kualifikuar për të gjithë modelet e makinave BMV.Ju garantojmë shërbim cilësor dhe në kohë të shpejtë për çdo problem të automjetit tuaj.

⏩Ofrojme sherbime :

Xhenerike

Elektroauto

Motorrike

Mekanike

Riparime kambio

Kontrolle periodike

Pjese kembimi per makina BMW


📍 Adresa: Rruga Dytësore Sukth, Komuna Maminas.

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit