Auto Servis ofron sherbime mekanike,xhenerike,elektrike,motorrike,pjese kembimi Durres

Servis Makinash 01/03/2024 13:07 Post ID: 98693


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 131

🔧 Auto servis Gysi me 15 vite eksperience ofron per ju siguri,cilesi dhe garanci per cdo sherbim tek ne .Falë eksperiencës së fituar prej disa vitesh ofrohet servis I shpejtë dhe profesional.

⏩Ne ofrojmë sherbime:

mekanike,

xhenerike,

elektrike,

motorrike,

pjese kembimi te reja dhe te perdorura

📍 Adresa:Durres

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit