Auto Servis ofron sherbime motorrike,xhenerike per makina benzine Tirane

Servis Makinash 06/11/2023 10:51 Post ID: 98535


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Kashar, Prane Top-Channel, Tirane - Harta
Lexime 323

🔧 KINEZI SERVIS - TIRANË me eskperiencĂ« disa vjeçare nĂ« shĂ«rbimin tuaj, nĂ« ofrojmĂ« servis korrekt dhe nĂ« kohĂ« tĂ« shpejtĂ«, duke gjetur dhe zgjidhur çdo problem me makinĂ«n tuaj.

⏩ Kinezi Servis ofron:

Shërbime Motorrike

Sherbime Xhenerike për Makina Benzine.

Shërbim profesional për çdo llojë modeli makine benzine.


📍 Adresa: Kashar, PranĂ« Top-Channel, TiranĂ«

📞PĂ«r mĂ« shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit