Auto Servis per transmision ,kambio automatike makinash,programim,montime,riparime Durres

Servis Makinash 26/02/2024 16:00 Post ID: 98142


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Durres - Shkembi Kavajes
Adresa Shijak, Durres, Albania - Harta
Lexime 950

G.M.A Transmission jep zgjidhje me profesionalizëm dhe metodat me bashkëkohore në Kambiot Automatike të çfarëdo lloj makine.

Ofrojmë shërbime të plota :

Transmissione makinash

Freksion makinash

Centralina

Kambio automatike&manuale

Montime &Riparime


📍 Adresa:Shijak,Durres

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit