Auto servis ofron sherbime Riparimi, Servis te plote dhe Pjese Kembimi Tirane

Servis Makinash 08/09/2023 21:34 Post ID: 8254


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 368

🛠️ Auto servis " Teko"


✅  Ofron sherbime:

💠 Riparimi

💠 Pjese Kembimi     

💠 Servis te plote


📍 Adresa: Rruga Shaqir Palushi, Suak, Tirane 

📲 Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!