Auto Servis ofron Lyerje Makinash, Punime Xhenerike, Lucidime, Saldime, Llamarinist Tirane

Servis Makinash 10/01/2023 11:35 Post ID: 4589


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 479

🛠️Auto Servis HOXHA 🛠️


✅Ofrojme:

💠 -Lyerje makinash me furre🚗

💠 -Punime xhenerike🛠

💠 -Lucidime

💠 -Saldime

💠 -Llamarinist


📍 Adresa: 200m mbrapa spitalit "Amerikan 2"

📲Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje konvergjence gomash ne tirane auto servis ne shkoder servis makinash vlore servis makinash me qera servis makinash tek fresku servis makinash shkoder bojaxhi makinash pjese per dinamo makinash gomist ne tirane servis kondicioner per makina pjese kembimi dhe servis servis makinash tek don bosko tirane servis makinash fier nderrim krahu servis makinash per lyerje dhe rregullime servis xhenerik servis makinash servis makinash ne gjirokaster servis makinash tirane elektroauto nderrim krahu i makines servis makinasgh pogradec servis per xhama makinash servis makinash ne lushnje konvergjence makinash tek brryli servis beni auto servis bmw servis makinash bmw mekanik ali demi elektroauto servis per makina servis fugonash per braven e makines autoservis xhesi servisi kasetofon android tek opel astra 2005 mercedes benz s550 benzin 2008 service makinash me gaz katalizatore riparim brave kofano audi a8 2007 servis edi tek fresku servis testato servis 24 ore kondicioner makine elbasan servis audi servis makinash durres nderrim krahu makinash servis makinash ne kruje servis makine tirane goma 245 40 r 18 servis makinash ne durres auto servis