🏡 piceri me qera

🕵 Online 23 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje       Print

900 Euro - Amb (5 Dh) Ideal Per Zyra (ish Ekspozita, Me Pamje) K,3 | Parket, Vetr

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
143.00 m2
Kati 3
Ashensor 1
Tualete
2
Jepet me qira ultra ambient për zyra i ndarë në 5  ambinete pune dhe 3 kondicioner inverter ( fiks te ish ekspozita, pamje mrekullushme ) i shtruar me parket, vetrata të mira, hapësirë, dritë,...
Date: 27/09/2023 20:11

1,200 Euro - Penthouse / Amb Komercial (181 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kava

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
181.00 m2
Kati 11
Ashensor 2
Tualete
1
Pethouse 181 m2 total _ ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes -  privatesi totale ne katin e 11, ( kati i 11 eshte plotesiht privat i penthouse-it) verande me pamje panora...
Date: 28/09/2023 01:58

3,500 Euro - Amb Per Zyra ( Garda - Bllok, Xheko ) K3, Ashens | I Investuar: Parket

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
310.00 m2
Kati 3
Ashensor 2
Tualete
2
Jepet me qera ambient open space i cili mund te ndahet sipas deshires  fiks tek garda buzë rruges kryesore ose afer xheko imperial ne bllok-me planimetri te rregullt ,fantastike per zyra -sistem chi...
Date: 28/09/2023 20:44

3,500 Euro - Amb Per Zyra ( Garda - Bllok, Xheko ) K3, Ashens | I Investuar: Parket

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
310.00 m2
Kati 3
Ashensor 2
Tualete
2
Jepet me qera ambient open space i cili mund te ndahet sipas deshires  fiks tek garda buzë rruges kryesore ose afer xheko imperial ne bllok-me planimetri te rregullt ,fantastike per zyra -sistem chi...
Date: 28/09/2023 20:44

35,000 Leke - Jepet Dyqan Me Qera Tek 21 Dhjetori, 35.000 Leke

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.29 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
26.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
🏠jepet me qera ambjent me qera 🏗kati 0 -siperfaqe :26m2 🛋organizohet: - ambient open space - 1 tualet ☀️disponon: - kondicioner 📍vendodhja :21 dhjetori, rruga dyte...
Date: 28/09/2023 19:32

350 Euro - Qera, Ambjent Biznesi, Rr.durresit, Tirane

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
12.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Disponojme ambient per qera ne zonen e rruges se durresit. informacion mbi ambjent: • sipërfaqe 12m2. • kati 0 • 1 tualet. cilësime të tjera: • lokacion perfekt. • i pershtashe...
Date: 28/09/2023 19:31

1,800 Euro - Jepet Ambient Biznesi Me Qira Ne Zonen E Stadium's Kombetar.

Tirane | Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Siperfaqa neto
197.00 m2
Kati 1
Ashensor 0
Tualete
2
Ambient ndodhet ne katin e 1. organizim open space. siperfaqe neto 197 m2 e pershtateshme per tipologji te ndyshme biznesi. ...
Date: 28/09/2023 18:24

3,000 Euro - Ambjent Biznesi Ne Ali Dem

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
220.00 m2
Kati 0
Ashensor 2
Tualete
2
Jepet me qera ambjent komercial ne ali dem ne nje kompleks ne proces ndertimi. kompleksi kaimi. ambjenti eshte openspace me dy tualete dhe nje depo. pozicionohet me zonen me te populluar te kompleksit...
Date: 28/09/2023 18:10

500 Euro - Irane, Jepet Me Qera Zyre Kati 1, 60 M² 500 Euro (kryqezimi I 21 Dhje

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1
Ashensor 0
Tualete
1
Të dhëna mbi ambientin : sipërfaqja: 60 m2 2 dhoma ambient gatimi tualet me dritare pjesërisht e mobiluar 2 kondicioner kati 1 cilësime të tjera: ambienti është i përshtatshëm p...
Date: 28/09/2023 18:03

1,100 Euro - Elbasan, Jepet Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 170 M² 1.100 Euro (el

Elbasan | Qender (32.50 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
170.00 m2
Kati 1
Ashensor 1
Tualete
2
Të dhëna mbi ambientin : sipërfaqja: 170 m2 kati 1 2 tualete cilësime të tjera: ambienti ndodhet në qendër të qytetit të elbasanit dhe është i gatshëm per biznes. ambienti është...
Date: 28/09/2023 18:01

800 Euro - Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 100 M² 800 Euro

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1
Ashensor 1
Tualete
2
Të dhëna mbi ambientin : sipërfaqja: 100 m2 2 dhoma 2 tualete ballkon i madh totalisht i investuar 2 kondicioner parket kati 1 cilësime të tjera: ambienti është i përshtatshëm p...
Date: 28/09/2023 18:01

1,200 Euro - Tirane, Jepet Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 147 M² 1.200 Euro (rrug

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.47 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
147.00 m2
Kati 1
Ashensor 1
Tualete
1
Të dhëna mbi ambientin : 147 m2 kati 1 pallat me dy ashensore ashensor 1 tualet 2 ballkone cilësime të tjera: ambienti është open space dhe ka sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 122...
Date: 28/09/2023 18:01

80 Euro - Jepen 2 Poste Parkimi Me Qera Tek Rezidenca Kodra Diellit 1

Tirane | Kodra e Diellit
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati -1
Ashensor 0
Tualete
0
Kati -1 dhe kati -2 80€ posti brenda rezidences ...
Date: 28/09/2023 17:39

15,000 Leke - Jepet Ambient Biznesi Me Qera Selvia

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Siperfaqa neto
20.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Jepet ambient biznesi me qera selvia , 20 m2 kati 1 , i pamobiluar. vr002 ...
Date: 28/09/2023 17:24

800 Euro - Qera, Ambjent Biznesi, Rruga E Kavajës, Tiranë.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Ambjenti është i pozicionuar pranë fabrikës së miellit. informacion mbi ambientin: • sipërfaqe e ambientit: 60 m2. • kati 0. organizimi i brendshëm: • ambjent i ndarë në dy hap...
Date: 28/09/2023 16:53

700 Euro - Jepet Lokal Me Qera Te Tregu Cam

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Jepet lokal me qera te tregu cam , 70 m2 kati 0 . vr111 ...
Date: 28/09/2023 16:40

650 Euro - Selvia, Jepet Me Qera Ambient Per Zyra.

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2
Ashensor 0
Tualete
1
 jepet me qera ambient biznesi tek selvia. ambienti ka nje siperfaqe prej 100m2 , ka 4 ambiente ndarese, ballkon, i shtruar i gjithi ma parket. mund te jepet per zyra ose per banim.apartamenti eshte ...
Date: 28/09/2023 16:31

40,000 Leke - Jepet Magazine 120 M2 Me Qera Siri Kodra

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Jepet magazine 120 m2 me qera siri kodra, cmimi 40.000 leke/muaj. vr111 ...
Date: 28/09/2023 16:26

55,000 Leke - Jap Me Qera Lavazhin

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (5.04 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
219.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
0
Jap me qera lavazhin me paisjet e nevojshme, buze rruges kryesore,afer komisarjatit nr. 6 ne kombinat....
Date: 28/09/2023 16:23

500 Euro - Jepet Apartament 2+1 Per Banim Ose Zyra Tek Rruga Dibres

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3
Ashensor 1
Tualete
1
Jepet me qera apartament 2+1,banim ose biznes.📍rr.dibres pa vajtur tek kryqezimi spitalevekati: 3sip: 90 m2pallat i ri4 ballkonecmim 500€ diskutueshem...
Date: 28/09/2023 16:14

2,200 Euro - Qera, Ambient Biznesi, "farmacia 10" , Kompleksi Arlis

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
380.00 m2
Kati 8
Ashensor 0
Tualete
Ofrojme ambinet biznesi pËr qera tek kompleksi arlis. ambienti është i pozicionuar pranë "farmacia 10" rruga e dibrës. ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi, ku ...
Date: 28/09/2023 16:07

500 Euro - Qera, Ambient Biznesi, Porcelan , Tiranë

Tirane | Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Jepet me qera, ambient biznesi , rruga belul hatibi, tek xhamia xhura tiranë. • informacion mbi ambientin: • ka një sipërfaqje totale prej 105 m2. • kati 0 • godinë 3 katëshe • ...
Date: 28/09/2023 16:07

500 Euro - Qera, Ambient Biznesi, Kinostudio, Tiranë

Tirane | Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Jepet me qera, ambient biznesi , rruga belul hatibi, tek xhamia xhura tiranë. • informacion mbi ambientin: • ka një sipërfaqje totale prej 105 m2. • kati 0 • godinë 3 katëshe • ...
Date: 28/09/2023 16:07

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje lokal me qera garazh me qera dyqan me qera dyqane me qera restorant zyre me qera ambiente me qera bar me qera bar cafe lokal parking lokal me qira ambjent me qera astir ambjent biznesi me qera lavazh parkim furre buke me qera ne tirane servis makinash me qera ambjent biznesi me qera ne elbasan lavazh me qera byrektore me qera kapanon me qera kamez parking me qera ambjente me qera ne kamez ambjent biznesi me qera ne kavaje dyqan rruga e durresit zyre klinike dentare per qera lokal te blloku jap me qera autoservis berber me qera zyra qira tirane ambjent biznesi me qera ne korce zyra qera durres ambjent servisi lavazh edhe parking ambjent biznesi me qera ne kukes dyqan me qera pallati me shigjeta ambjent biznesi me qera ne lezhe kati 2 zyre qender restorant me qera i kompletuar sallon berber lokal me qera zogu i zi vende me qera kamez ambjent me qera te kika2 klase me qera tabaco auto servis me qera lokal me qera vlore apartament zyra magazin depo me qera