Realizoni festat me Andor Event me te gjitha sherbimet e duhura per ta bere unik eventin tuaj Tirane

Organizime festash 22/02/2024 09:01 Post ID: 80586


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 410

Andor Event organizon dhe menaxhon eventet tuaja , te realizuara nga nje staf me kualitet dhe profesionist. 

Secili mund te sjelli idene e tij dhe ne ua realizojme ate ne detaje me dashuri dhe profesionalizem. Ne jemi nje strukture solide e ndertuar mbi bazen e organizimit ne detaj te festave tuaja.   

Cfare ofrojme ne:

🌸Dekor & Organizim eventesh 

🎀Ceremoni celebrimi

🥂Festa te personalizuara

🎭Animatore 

🎈Aksesore dekorativ 

💌Festa dasme 

🎁Konfeta

🎆Fishekzjarre profesionale 

 ✅Sherbime te tjera:

📸Sherbime fotografike

📷Foto ne studio

🎀Videoklipe

📽️Sherbime videografike 


📍 Adresa: Rruga Muhamet Deliu, Tirane

📲📞Per prenotime kontaktoni ne numrin tone te telefonit: