Idea2Group organizon Festa dhe ditelindje te personalizuara per cdo moshe Tirane

Organizime festash 01/07/2023 17:15 Post ID: 80141


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 316

🎉 Idea2Group organizon festa te ndryshme, te paharrueshme per cdo moshe.

💥 Ofron arredime te ndryshme per festen tuaj:

🎈Maskota dhe personazhet me te dashur per femijet tuaj
⚡Karakteret me te spikatur te filmave vizatimor
🎁Si dhe shume surpriza te tjera

Profesionalizem, pasion dhe eksperience te nderthurura se bashku per te krijuar nje fest te paharrueshme


📍 Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tirane

📞📲Per prenotime kontaktoni ne numrin tone te telefonit!shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje zbukurime per ditelindje organizime festash dekorime per ditelindje femijesh ne ambjente te hapura dekore tortash organizime festash ne fier ditelindje per femije miqt e festave mbajtje femijesh zbukurime per ditelindje ne shtepi organizime festash ne tirane zbukurime organizime per ditelindje organizime festash ne durres organizime festash ne elbasan organizime festash ne gjirokaster qendra studimore per femije sbukurime per festa organizime festash ne pogradec qendra per femije