Zajmi Dekor ofron punime pllakash,parketi,izolimesh Tirane

Ndertime dhe riparime 19/09/2023 21:11 Post ID: 51935


Pagesa

10,000 Leke

Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 174

Zajmi Dekor ofron punime:

-Pllakash

-Parket

-Lyerje Gipse

-Izolime 

📍Adresa: Ali Demi, Tirane

📲Per me shume detaje kontaktoni ne numrin e telefonit ose adresen e emailit: [email protected]

🌐 www.abcwebsite.com


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje kompani te reja ndertimi kerkoj usta gipsi paisje industriale ndertime dhe riparime ne fier ndertime dhe riparime tek qender shkoder atlas art stone tenda banimi riparim grilash ndertime dhe riparime tenda dielli cmime ndertim fasade zbatim projekti punime pllakash riparim grila mirmbajtje ambjenti ne tirane ndertime dhe riparime ne sarande jerkoj usta gipsi tenda per taraca tenda dielli lamarine punime ndërtimi rikonstruksione riparime dritare ndertime dhe riparime ne tirane