Shoqeri tregetare ka si aktivitet kryesor tregtimin e lendeve te para, pajisje per makineri, printera industriale, etj. Tirane

Ndertime dhe riparime 09/10/2023 23:45 Post ID: 3691


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 405

đź‘· Steko shpk

➡️ Operon në tregun Shqipëtar që nga viti 2005. Kompania ka si aktivitet kryesor tregtimin e lëndëve të para, pajisje për makineri, printera industrialë, etj. Steko ndërton edhe shtepi sipas të gjitha parametrave dhe kërkesave të klientëve.
Tashmë endrrat e gjithkujt për një shtëpi, mund të bëhen realitet më lehtë. Steko Homes ofron shtëpi të ndërtuara sipas një sistemi inovativ dhe me kosto të ulët, tani shtëpia juaj mund të ndërtohet pranë ambjenteve tona dhe më pas të transportohet me një kamion ku të dëshironi.
âś… Sistemi Steko
🔸Ul ndjeshëm kostot e ngrohjes dhe ftohjes
🔸Çati druri dhe izolim me polisterol.
🔸E shpejtë për t’u ndërtuar.
🔸 Ekonomike në kohë dhe para.
🔸 Cilësi e lartë ndërtimi
🔸 Mundësi përshtatje në hapësirë m2 dhe dizajn inovativ.
Ofron fleksibilitet maksimal  dhe krijon mundësi që arkitektët dhe ndërtuesit të shprehin kreativitetin e tyre deri në skajet më të largëta të fantazisë sepse cdo shtëpi Steko mund të përshtatet dhe ndërtohet me një dizajn 100% unik.

✅ Kompania  Steko shpk ofron lëndë të para për ndërtim dhe realizon punime në fushat e mëposhtme:
💠   Konstruksione metalike të të gjitha llojeve, me punime cilësore dhe siguri maksimale.
💠  Kapanone industriale, metalike me punime cilësore.
💠  Ashensore industriale të të gjitha parametrat, sipas kërkesave të klientëve.
💠  Transportues te madhesive te ndryshme.
💠  Ndricues LED: Ndricuesit arkitektonike LED sjellin një kursim 70-90% të energjisë elektrike. Bërthama e ndricuesve LED është prodhim i kompanisë amerikane CREE ndërsa softëare është nga kompania amerikane ARROW.
💠  Shërbime të tjera: Shtypshkrime, Aromatizues, Flash Dent, etj.

📍 Adresa: Rruga e Barikadave, Tirane

📲 Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!