🏡 lokal me qera

🕵 Online 18 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje       Print

600 Euro - Me Qera: Amb Per Dyqan / Magazine, Punishte ( Vasil Shanto - Kesh ) K.

Tirane | Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.59 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
177.00 m2
Kati -1 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet me qira amb ideal per dyqan / magazine ose per tu ndare ( kati -1 ) vasil shanto - kesh | shume afer rr. kryesore - me sistem aspirimi q4349te dhenat e ndarjes:- m2 total: 176.59m²- m2 (neto):...
Date: 30/11/2023 19:22

5,700 Euro - Me Qera: Kapanon + Tokë Rinas ( Ura Gjolës) - Modern (2022) Lartësi

Tirane | Rinas/Aeroporti (18.25 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1 Ashensor 0
Tualete 5
Magazine-Garazh
Jepet kapanon + tokë me qira rinas ( ura gjolës) - kapanon modern i ndërtuar në vitin 2022 me lartësi 8.5 m dhe dera ka lartësi 4.60 m gjatësi 4.70 m gjerësi i ndërtuar i gjithi me beton dhe ...
Date: 01/12/2023 14:33

3,500 Euro - Amb Open Space ( Bllok - Bar Duff ) Ideal Per Zyra Ose Spa (2 Tualete)

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.69 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
147.00 m2
Kati 1 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera ambient open space 147 m² ( bllok-  conad / rruga brigada viii ) ndodhet në katin 1 jo 0- ambienti Është i investuar me spote dhe lyer + sistem kondicionimi/ventilimi | dritare trip...
Date: 01/12/2023 21:27

400 Euro - Jepet Me Qera Ambjent Tek Kontakti 21 Dhjetori

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera ambjent tek kontakti 21 dhjetori ambjenti ka nje siperfaqe neto prej 52m2 . ne katin 0 i organizuar ne 2 ambjent + tualet "por qe mund te behet edhe open - space sipas kerkesave...
Date: 02/12/2023 12:06

1,200 Euro - Qera , Ambient Biznesi, Stacioni Trenit, Tiranë.

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.02 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
122.00 m2
Kati 5 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Disponojme ambient biznesi me qira me vendodhje ne kompleksi uslluga, stacionin e trenit. (area35770) informacion mbi ambjentin: • kati 5 (ndertese 6 kateshe). • sipërfaqe: 122 m² ambient ...
Date: 02/12/2023 11:21

600 Euro - Apartament 2+1 Per Zyra Tek Bulevardi

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard (0.76 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 6 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
ish stacioni i trenit ndodhet ne katin e 6 sip70 m2 2 ambiente per zyra 1tualet ashensor i investuar tavolina dhe mobilie per zyre • i pershtatshem per zyre finan...
Date: 02/12/2023 11:16

900 Euro - Jepet Ambjent Biznesi Per Lokal Bosh 100m2.

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Bar-Restorant
Jepet ambjent biznesi tek pallatet e malezianit afer terminalit te autobuzave. ambjenti ka nje siperfaqe 100m2 dhe ndodhet ne katin0 te nje pallati te ri. ambjenti jepet me qera per cdo lloj biznesi,...
Date: 02/12/2023 10:40

650 Euro - Jepet Me Qira Zyra Ose Apartament 3+1+2 Tek Rr. E Elbasanit

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
134.00 m2
Kati 1 Ashensor 1
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qira ambjent zyra ose apartament 3+1+2 tek rruga e elbasanit shume afer me ambasaden amerikane. apartamenti jepet bosh ose i mobiluar me cmim ekstra. ambienti mund te perdoret dhe per zyra. ...
Date: 02/12/2023 10:26

500 Euro - 📣qera, Ambient Biznesi 📍 Liqeni I Thatë, Tiranë.✨

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati -1 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
📣qera, ambient biznesi 📍 liqeni i thatë, tiranë.✨⚜️ ndërtim i ri🪜 kati -1📐 sipërfaqe 55 m²🛋️bosh• i investuar• sistem kondicionimi • fasad xhami • buzë rruge• 1 ...
Date: 02/12/2023 10:25

1,200 Euro - Tek Don Bosko Jepet Me Qera Ambient Per Biznes Me Siperfaqe 160 𝐦²

Tirane | Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
160.00 m2
Kati 6 Ashensor 4
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Tek don bosko prane big market, jepet me qera ambient per biznes me siperfaqe 160 𝐦². ambienti  organizohet ne disa ambiente te diferencuara nga  njera –tjetra, me 1 ballkon dhe 2 tualet. n...
Date: 02/12/2023 10:16

4,000 Euro - Super Ambient Ne Yzberisht Tek Palestra Unik

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (3.13 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
400.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet me qera ne yzberisht ambient biznesi me bodrum aktualisht supermarket siperfaqe 400 metra +bodrum cmimi 4000 euro i diskutueshem per me teper kontaktoni 0682567777...
Date: 02/12/2023 10:14

600 Euro - Rruga Gjon Buzuku Prane Viles Gold , Jepet Me Qera Apartament 2+1, Bo

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 10 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Ne zonen e rruges se dibres,rruga gjon buzuku prane viles gold , jepet me qera apartament  2+1, bosh i pa mobiluar. apartamenti ka siperfaqe 91m2 te organizuara ne 3 ambiente te diferencuara ...
Date: 02/12/2023 10:09

3,000 Euro - Qira, Ambient Për Zyra, Pazari I Ri .

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (4.01 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
360.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 2
Dyqan Komercial
Disponojme ambient me qira për zyra tek pazari i ri. informacion mbi apartamentin: • kati 0 • sipërfaqe: 360 m2 • kubaturë e rregullt e organizuar ne forme dupleksi • tualet ci...
Date: 02/12/2023 09:58

2,200 Euro - Qera, Ambient Biznesi, "farmacia 10" , Kompleksi Arlis

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
380.00 m2
Kati 8 Ashensor 0
Tualete
Dyqan Komercial
Ofrojme ambinet biznesi pËr qera tek kompleksi arlis. ambienti është i pozicionuar pranë "farmacia 10" rruga e dibrës. ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi, ku ...
Date: 02/12/2023 09:58

350 Euro - Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 55 M² (sheshi Willson)

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Të dhëna mbi ambientin : sipërfaqe totale 55 m2 tualet kati 1 3 ambiente cilësime të tjera: ambienti është i pozicionuar pranë sheshit willson dhe është përshtatshëm për tipolog...
Date: 02/12/2023 09:54

600 Euro - Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 90 M² 600 Euro (komuna E

Tirane | Komuna e parisit (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Të dhëna mbi ambientin : 70 m2 1 tualet kati 0 cilësime të tjera: ambienti është i organizuar në 3 ambiente dhe është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi. cmimi i di...
Date: 02/12/2023 09:51

700 Euro - Tirane, Jap Me Qera Zyre Kati 4, 100 M² 700 Euro (kodra E Diellit)

Tirane | Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Të dhëna mbi ambientin : 2 ambiente tualet ballkon kondicioner kati 4 ashensor 75 m2 post parkimi cilësime të tjera: ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biz...
Date: 02/12/2023 09:43

500 Euro - Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 41 M² 500 Euro (vasil Sha

Tirane | Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (125.67 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
41.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Të dhëna mbi ambientin : open space tualet kati 0 41 m2 cilësime të tjera: ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi. cmimi i diskutueshem. për më shumë i...
Date: 02/12/2023 09:43

500 Euro - Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 30 M² 500 Euro (rruga Fro

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.75 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Bar-Restorant
Të dhëna mbi ambientin : kati 0 1 tualet sipërfaqe 30 m2 cilësime të tjera: ambienti është i përshtatshëm për tipologji te ndryshme biznesi. për më shumë informacione ose për n...
Date: 02/12/2023 09:43

700 Euro - Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 73 M² 700 Euro (rruga Muh

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.29 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Të dhëna mbi ambientin : 2 ambiente tualet me dritare parket kondicioner kati 2 73 m2 cilësime të tjera: ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi. pë...
Date: 02/12/2023 09:42

22,000 Leke - Dyqan Me Qera Lushnje Qender

Lushnje | Qender (121.47 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet dyqan me qera buze rruge, tek kthesa e komisariatit prane ures . kufizohet nga biznese exchange ,furre buke, farmaci etj ,te cilat kane nje fluks te larte klientele. sip 25 m2 , ka edhe tualet. ...
Date: 02/12/2023 07:43

35,000 Leke - Astir,jepet Me Qera Ambient Biznesi .

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet me qera ambient biznesi me nje siperfaqe 40m2.kati 0, me fasade xhami.per me shume informacione na kontaktoni. ...
Date: 02/12/2023 07:21

580 Euro - Ish Ekspozita, Jepet Me Qera Ambient Per Zyra.

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 8 Ashensor 1
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera ambient biznesi per zyra.i perbere ne 3 ambiente ndarese, ka nje siperfaqe prej 97m2. kati 8 pallat i ri.per me shume informacione na kontaktoni. ...
Date: 01/12/2023 23:25

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim