Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 330 Euro. Tirane

Shtepi me qera 31/03/2024 17:49 Post ID: 257690


Pagesa

330 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 50.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 98,899 Euro
Distanca 2.86 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko ,Shqiperia - Harta
Lexime 1114

Apartament Garsoniere për Qera, tek Bulevardi i Ri Migjeni 
Informacion mbi Apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit : 50 m2
• Kati 3.
• Ashensor

Organizimi:
• Salloni i ndenjes totalisht i mobiluar.
• Ambjenti i gatimit me te gjitha elektroshtepiaket e reja perfshire edhe Lavastovilie + Mikrovalë
• 1 Dhom gjumi totalisht e mobiluar
• 1 Tualet
• Ballkoni.
- Lavartice larese + Lavatrice Tharese
- Kondicioner
- 2 TV smart

Apartamenti disponon parket, dritare me dopio xham që izolojnë apartamentin nga zhurmat dhe ruan një temperaturë konstante të ambjentit.