Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 12:01 Post ID: 138810


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 111,815 Euro
Distanca 1.45 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko - Harta
Lexime 14587

Rruga Ferit Xhajko prane Ish Restorant Durresit ,
jepet me qera apartament 1+1, 60
𝐦2  i mobiluar ne
menyre bashkekohore. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1 
dhome gjumi  dhe 1 tualet  dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te
banim  te nje pallati te pajisur me
ashensor.

Apartamenti eshte i pershtatshem per nje cift ose 2 vajza.

 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per
kontrate 1 vjeçare.

Çmimi i apartamentit  : 400 €uro

 Per nje informacion me te detajuar dhe nje
vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare