Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 700 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 16:04 Post ID: 110168


Pagesa

700 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 105.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 193,719 Euro
Distanca 0.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Tefta Tashko Koco Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 24789

Me Qera: 2+1+1wc & Lavanteri + Ballkon Super Apartament Pazari I Ri / Ministria E Jashtme | Tualeti Dhe Kuzhina Te Reja | Parket Ac5 | 3 Kondicionerë Daiking | Sistem Kapot | Elektroshtëpiaket Cilësore Televizor Të Madhë Frigorofer Lg | Lavanteri 


Q4221


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 105m2

- Sip Neto: 95m2 

- Kati:8

- Katet E Pallatit:9

- Pallati Ri 

- Viti I Ndertimit: 2005

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


2+1+ Lavanteri + Ballkon Super Apartament Pazari I Ri / Ministria E Jashtme... Fiks Te Zyrat E Punës

- Tualeti Dhe Kuzhina E  Re  E Madhe

- Parket Ac5 

- 3 Kondicionerë Daiking

- Sistem Kapot

- Elektroshtëpiaket Cilësore Televizor Të Madhë Frigorofer Lg

- Lavanteri 

- Apartamenti Ka Shumë Planimetri Të Madhe Sallon Me Kuzhinë Të Madhe Dhomat E Gjumit Të Mëdha  Dhe Koridorin Shpërndarës....

- Apartamenti Është Shumë I Mirëmbajtur Dhe I Pastër ...Zona Ndër Më Të Pëlqyerat Pasi Ke Afër Qendrën Pazarin E Ri  Min E Jashtme Zyrat E Punës 

Gjimnazin  Qemali Je Direkt Në Unazë Rrugë Të Elbasanit Te Etc Etj..

Afër Shkollave Kopshte Dhe Çerdhe
Cmimi: 700 Euro / Muaj


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 3 Muaj


Tel Ose Whatsapp: