Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 27/02/2024 13:23 Post ID: 102571


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 125,792 Euro
Distanca 1.75 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Gramoz Pashko Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 30482

Apartament 2+1+2ballkon +Garazh Personale - Vendodhje Fantastike, Afer Fakulteti Ekonomik Rruga Elbasanit - 100% E Re E Investuar Nga Fillimi - Me Garazh - Panel Diellor

Q4534

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet 
- 1 Korridor 
- 2 Ballkone

- Sip Totale:110m2
- Sip Neto: 100m2
- Kati:4
- Katet E Pallatit: 5
- Palla I Ri 
- Viti I Ndertimit: 2010
- Ashensor: Jo

+ Garazhd Privat 

Karakteristika: 

Apartament Super Cilesor
Bere Per Vete ( Me Shume Shije )
Strukture 2+1+ 2ballkone
Me Panel Diellor
Me Kondicioner
Me Kaldaj
Me Oxhak

Apartamenti Eshte Thjesht I Mbrekullueshem,,
I Pabanuar Me Pare Per Arsye Se Pronari Jeton Jash Shqiperie ..
I Arreduar Me Shume Cilesi,,,Elektroshtepiaket Nga Markat Me Te Mira,,Bosch, Ariston.
Kendi Dhe Dhomat E Gjumit Me Porosi
Kuzhina Shume E Madhe & Cilesore
Kendi I Ri Shume I Bollshem
Me Shume Ndricim Sapo Jane Vendosur Led
Me Kondicioner
Oxhak
Sistem Kaldaj Me Dru

E Sapo Lyer 

Me 2 Ballkone ( Me Tenda Te Sapo Vendosura )

Me Garazh Personal**

Nje Zone Shume E Mire  Afer Fakultetit Ekonomik Luarasit,Vilave Gjermane * Vilave Amerikne
Afer Liqemit ,,Afer Ambasades Turke Romune
Afer Shkollave Privat Viktor Hygo ,Elit..
Afer Cdo Komoditeti Lokale ,Restorante ,Furra ,Shkolla ,Universitete..,Ambasada


Cmimi: 450 Euro / Muaj

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp: