Shitet, Ndertese, Fresku, Tirane. 350,000 Euro ID: OPP+22144 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 25/01/2023 13:43 Post ID: 41103


Pagesa 350,000 Euro
Siperfaqa neto 1000.00
Kati Kati 2
Distanca 9.74 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa rruga e dajtit - Harta
Lexime 111

Shitet, Ndërtesë, Fresku, Rruga e Dajtit.
• Sipërfaqe toke 1000 m2
• Sipërfaqe trualli 500 m2
• Sipërfaqe ndërtimi 222 m2
• 2 Kate ndërtimi.
• Orientim veri-jug-lindje-perëndim.
• Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi duke përfshirë : hotel, kompleks, shkollë, ambjente të tjera biznesi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!