🏡 dua te blej dyqan me keste

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje       Print

75,600 Euro - Ne Shitje, Amb Ideal Per Dyqan, Prane Blv Te Ri Ne Yzberisht - Pllt I

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet super dyqan pranë bulevardit ri në yzberisht pranë nela 6  pallat i ti  me lartësi  dhe gjerësi fasade ( mundësi ndarje në 2 dyqane dhe ndarje në dubleks) - ka 2 hyrje - pozicion sup...
Date: 23/03/2023 10:48

498,000 Euro - Okazionn **klering - Amb. Biz. (ideal Per Supermarket) Kompl. V. 2023

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (2.77 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
468.00 m2
Kati 1
Ashensor 2
Tualete
1
Shitet cmim okazon kleringu : ambient biznesi open space (468 m2) +2 garazhe  (ideal per supermarket, servis, etj.)  ne kompleksin te v. 2023 selite , ne zone dhe kompleks strategjik. ambien...
Date: 23/03/2023 10:48

35,000 Euro - Shitet: Garazh (12 M2) Kati - 1 - Fiks Te Alpeti (bllok - Rr. Vaso Pas

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
12.00 m2
Kati -1
Ashensor 1
Tualete
0
Shitet: garazhd (12 m2) kati -1 - bllok (rr. vaso pasha - alpeti) me hipotekeq3713- kati -1 - me hipotekë 12 m2- post parkimi i hapur shumë pranë ashensorit- i bollshëm- kati ku ndodhet garaz...
Date: 23/03/2023 10:44

120,000 Euro - Super Ambient Comercial ( Tek Kompleksi Kolombo )

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet njesi sherbimi ne porcelan ,tek kompleksi kolombo ,perballe me bar artisti me siperfaqe 100 m me te perbashketa dhe 94 m siperfaqe e brendeshme ,kati i 2-te me ashenore ,mund te kthehet dhe ne...
Date: 23/03/2023 13:08

58,000 Euro - Ndertese 2-kateshe Per Shitje Ne Bathore Ne Kamez.

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru (6.47 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2
Ashensor 0
Tualete
2
Ndertese 2-kateshe ofrohet per shitje ne zonen e bathores ne kamez. ndertesa eshte e projektuar te funksionoje si biznes. me 2 ambiente open space ne total te cilet kane edhe tualetet perkatese. katet...
Date: 23/03/2023 12:59

165,000 Euro - Ambient Biznesi Per Shitje Tek Blloku.

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.86 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
24.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
0
Ambient biznesi ofrohet per shitje tek blloku. ambienti eshte buze rruges. fasade xhami. tualet. aktualisht eshte dhene me qira afatgjate. mundesi ideale zhvillimi biznesi ose investimi. ambienti disp...
Date: 23/03/2023 12:59

350,000 Euro - Ambient Biznesi Per Shitje Tek Square 21/ Ish-parku

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1
Ashensor 2
Tualete
1
Ambient biznesi ofrohet per shitje ne kompleksin mjaft te preferuar square 21. ndertim teper cilesor. open space. buze rruges. fasade xhami. tualet. kati 1. vendparkim i perfshir ne cmim. disponon hip...
Date: 23/03/2023 12:58

134,400 Euro - Shitet Dyqan Te Kika 3 134.400 Euro

Tirane | Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet dyqan ~56 m2 ~gjendje e re ~aktualisht funksionon si exhange ~me hipoteke ~te kika 3,komuna e parisit ~cmimi 134.400 euro kontaktoni k200...
Date: 23/03/2023 12:40

23,000 Euro - Shitet Ndërtesë Një Kat

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik (1.34 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
2
Ndërtesë një kat, e gatshme për bisnes. me energji elektrike 3 fazore dhe ujë 24 orë. ...
Date: 23/03/2023 12:15

100,000 Euro - Shitet Biznes Lounge Ne Zonen E Komunes Se Parisit

Tirane | Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet bizneslounge ne zonen e komunes se parisit. ambjenti eshte i ndare ne dy ambjente te brendshem dhe te jashtem ( verande e mbyllur ). ka nje siperfaqe prej 180m2 ndodhet kati 0, buze rru...
Date: 23/03/2023 12:08

65,000 Euro - Shitet Ambjent Zyre 1 Min Larg Qendres

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
0
Po kerkon te happesh biznesin tend apo zyren tende? ku me mire se sa ne zemer te tiranes, 1 minute larg qendres? shitet ambjent zyre tek 9-kateshet, me siperfaqe neto 25 m2, shume i mire per zyre n...
Date: 23/03/2023 11:48

140,000 Euro - Shitet Ambient Komercial Prane Qendres !!

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.38 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet ambient komercial pas poliklinikës qëndrore . ambienti ndodhet ne katin zero te nje ndertim te ri , i pozicionuar buze rruges "kostandin kristoforidhi" me vizibilitet maksimal. zone e rre...
Date: 23/03/2023 11:46

970,000 Euro - Shitet, Kapanon, Autostrada Tiranë-durrës, 970.000eu, Id Pro30752

Tirane | Zone Periferike (0.07 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
560.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Kapanoni ndodhet në autostradën tiranë-durrës dhe ka dalje direkt ne autostradë. informacione mbi kapanonin: • sipërfaqja e truallit: 2121 m². • sipërfaqja ndërtesës: 560m2 • str...
Date: 23/03/2023 11:42

65,000 Euro - Dyqan Ne Shitje Tek Rruga E Barrikadave, Prane Gjimnazit Sami Frasheri

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
18.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Id 4171385 tek rruga e barrikadave prane gjimnazit sami frasheri shitet dyqan me siperfaqe 18m², kati 0 ne nje pallat te ri te vitit 2021. dyqani eshte i pajisur fasade xhami, bosh, tualet.dyqan...
Date: 23/03/2023 11:30

630,000 Euro - Dyqan Ne Shitje Ne Zonen E Myslym Shyrit Ne Tirane (id 4171392)

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
2
Id 4171392 ne zonen e myslym shyrit, shitet dyqan, siperfaqe 105 m², kati zero ne nje pallat ekzistues, fasade xhami, tualet, buze rruge kryesore. mundesi e mire investimi. cmimi i dyqanit 630000...
Date: 23/03/2023 11:30

45,000 Euro - 📌shitet Biznesi Fast Food Ne Komune Te Parisit

Tirane | Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
📌shitet biznesi fast food ne komune te parisit siperfaqja e ambientit : 50m2 ambienti pozicionohet ne rruge kryesore kryqezim dhe me fasade xhami ne te dyja krahet. - 1 tualet biznesi eshte...
Date: 23/03/2023 11:14

75,600 Euro - Ne Shitje, Amb Ideal Per Dyqan, Prane Blv Te Ri Ne Yzberisht - Pllt I

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet super dyqan pranë bulevardit ri në yzberisht pranë nela 6  pallat i ti  me lartësi  dhe gjerësi fasade ( mundësi ndarje në 2 dyqane dhe ndarje në dubleks) - ka 2 hyrje - pozicion sup...
Date: 23/03/2023 10:48

498,000 Euro - Okazionn **klering - Amb. Biz. (ideal Per Supermarket) Kompl. V. 2023

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (2.77 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
468.00 m2
Kati 1
Ashensor 2
Tualete
1
Shitet cmim okazon kleringu : ambient biznesi open space (468 m2) +2 garazhe  (ideal per supermarket, servis, etj.)  ne kompleksin te v. 2023 selite , ne zone dhe kompleks strategjik. ambien...
Date: 23/03/2023 10:48

35,000 Euro - Shitet: Garazh (12 M2) Kati - 1 - Fiks Te Alpeti (bllok - Rr. Vaso Pas

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
12.00 m2
Kati -1
Ashensor 1
Tualete
0
Shitet: garazhd (12 m2) kati -1 - bllok (rr. vaso pasha - alpeti) me hipotekeq3713- kati -1 - me hipotekë 12 m2- post parkimi i hapur shumë pranë ashensorit- i bollshëm- kati ku ndodhet garaz...
Date: 23/03/2023 10:44

85,000 Euro - Shitet Dyqan 77 M2 Ne Yzberisht 85.000 Euro

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet dyqan ~77m2 ~me tualet ~lartesia 4.20 m (mundesi per dublex) ~me hipoteke ~rruga tre deshmoret,yzberisht ~cmimi 85.000 euro kontaktoni e100...
Date: 23/03/2023 10:03

250,000 Euro - Shitet Ambient Tek Rr.kavajes

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet ambient tek rr.kavajes *siperfaqe totale: 50m2 *1 tualet *kati 0 buze rruges kryesore ambienti eshte i pershtatshem per zyra / dyqan rrobash / barber shop mundesi e mire investimi pas...
Date: 23/03/2023 09:59

255,000 Euro - Shitet Lokal Ne Kamez 1700 €/m2

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru (7.83 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
📌shitet lokal ne kamez siperfaqja: 150m2 lokali ka hapesire te madhe per investim dhe per transformim ne (restorant,piceri,menze ,lounge etj.) lokali eshte me klientele te ngritur kati 0 ...
Date: 23/03/2023 09:53

270,000 Euro - Shitet Lokal 71m2+70 M2 Hapesire Jashte Tek Xhanfize Keko 270.000 Euro

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.52 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet lokal ~71m2+70m2 hapesire jashte ~2ambiente+1 tualet ~aktualisht ne gjendje pune ~me hipoteke ~cmimi 270.000 euro i diskutueshem ~ne rruge kryesore ~tek “xhanfize keko” kontaktoni ...
Date: 23/03/2023 09:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim