🏡 dyqan ne shitje ne institut

🕵 Online 8 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje       Print

75,600 Euro - Ne Shitje, Amb Ideal Per Dyqan, Prane Blv Te Ri Ne Yzberisht - Pllt I

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet super dyqan pranë bulevardit ri në yzberisht pranë nela 6  pallat i ti  me lartësi  dhe gjerësi fasade ( mundësi ndarje në 2 dyqane dhe ndarje në dubleks) - ka 2 hyrje - pozicion sup...
Date: 23/03/2023 10:48

498,000 Euro - Okazionn **klering - Amb. Biz. (ideal Per Supermarket) Kompl. V. 2023

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (2.77 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
468.00 m2
Kati 1
Ashensor 2
Tualete
1
Shitet cmim okazon kleringu : ambient biznesi open space (468 m2) +2 garazhe  (ideal per supermarket, servis, etj.)  ne kompleksin te v. 2023 selite , ne zone dhe kompleks strategjik. ambien...
Date: 23/03/2023 10:48

35,000 Euro - Shitet: Garazh (12 M2) Kati - 1 - Fiks Te Alpeti (bllok - Rr. Vaso Pas

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
12.00 m2
Kati -1
Ashensor 1
Tualete
0
Shitet: garazhd (12 m2) kati -1 - bllok (rr. vaso pasha - alpeti) me hipotekeq3713- kati -1 - me hipotekë 12 m2- post parkimi i hapur shumë pranë ashensorit- i bollshëm- kati ku ndodhet garaz...
Date: 23/03/2023 10:44

65,000 Euro - Dyqan Ne Shitje Tek Rruga E Barrikadave, Prane Gjimnazit Sami Frasheri

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
18.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Id 4171385 tek rruga e barrikadave prane gjimnazit sami frasheri shitet dyqan me siperfaqe 18m², kati 0 ne nje pallat te ri te vitit 2021. dyqani eshte i pajisur fasade xhami, bosh, tualet.dyqan...
Date: 23/03/2023 11:30

630,000 Euro - Dyqan Ne Shitje Ne Zonen E Myslym Shyrit Ne Tirane (id 4171392)

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
2
Id 4171392 ne zonen e myslym shyrit, shitet dyqan, siperfaqe 105 m², kati zero ne nje pallat ekzistues, fasade xhami, tualet, buze rruge kryesore. mundesi e mire investimi. cmimi i dyqanit 630000...
Date: 23/03/2023 11:30

45,000 Euro - 📌shitet Biznesi Fast Food Ne Komune Te Parisit

Tirane | Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
📌shitet biznesi fast food ne komune te parisit siperfaqja e ambientit : 50m2 ambienti pozicionohet ne rruge kryesore kryqezim dhe me fasade xhami ne te dyja krahet. - 1 tualet biznesi eshte...
Date: 23/03/2023 11:14

75,600 Euro - Ne Shitje, Amb Ideal Per Dyqan, Prane Blv Te Ri Ne Yzberisht - Pllt I

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet super dyqan pranë bulevardit ri në yzberisht pranë nela 6  pallat i ti  me lartësi  dhe gjerësi fasade ( mundësi ndarje në 2 dyqane dhe ndarje në dubleks) - ka 2 hyrje - pozicion sup...
Date: 23/03/2023 10:48

498,000 Euro - Okazionn **klering - Amb. Biz. (ideal Per Supermarket) Kompl. V. 2023

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (2.77 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
468.00 m2
Kati 1
Ashensor 2
Tualete
1
Shitet cmim okazon kleringu : ambient biznesi open space (468 m2) +2 garazhe  (ideal per supermarket, servis, etj.)  ne kompleksin te v. 2023 selite , ne zone dhe kompleks strategjik. ambien...
Date: 23/03/2023 10:48

35,000 Euro - Shitet: Garazh (12 M2) Kati - 1 - Fiks Te Alpeti (bllok - Rr. Vaso Pas

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
12.00 m2
Kati -1
Ashensor 1
Tualete
0
Shitet: garazhd (12 m2) kati -1 - bllok (rr. vaso pasha - alpeti) me hipotekeq3713- kati -1 - me hipotekë 12 m2- post parkimi i hapur shumë pranë ashensorit- i bollshëm- kati ku ndodhet garaz...
Date: 23/03/2023 10:44

85,000 Euro - Shitet Dyqan 77 M2 Ne Yzberisht 85.000 Euro

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet dyqan ~77m2 ~me tualet ~lartesia 4.20 m (mundesi per dublex) ~me hipoteke ~rruga tre deshmoret,yzberisht ~cmimi 85.000 euro kontaktoni e100...
Date: 23/03/2023 10:03

250,000 Euro - Shitet Ambient Tek Rr.kavajes

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet ambient tek rr.kavajes *siperfaqe totale: 50m2 *1 tualet *kati 0 buze rruges kryesore ambienti eshte i pershtatshem per zyra / dyqan rrobash / barber shop mundesi e mire investimi pas...
Date: 23/03/2023 09:59

255,000 Euro - Shitet Lokal Ne Kamez 1700 €/m2

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
📌shitet lokal ne kamez siperfaqja: 150m2 lokali ka hapesire te madhe per investim dhe per transformim ne (restorant,piceri,menze ,lounge etj.) lokali eshte me klientele te ngritur kati 0 ...
Date: 23/03/2023 09:53

270,000 Euro - Shitet Lokal 71m2+70 M2 Hapesire Jashte Tek Xhanfize Keko 270.000 Euro

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.52 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet lokal ~71m2+70m2 hapesire jashte ~2ambiente+1 tualet ~aktualisht ne gjendje pune ~me hipoteke ~cmimi 270.000 euro i diskutueshem ~ne rruge kryesore ~tek “xhanfize keko” kontaktoni ...
Date: 23/03/2023 09:29

129,000 Euro - Shitet Dyqan Te Rruga Myslym Shyri 129.000 Euro

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 1
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet dyqan ~43m2 ~kati 1 ~ka funksionuar si dyqan ~me hipoteke ~cmimi 129.000 euro ~myslym shyri kontaktoni n200...
Date: 23/03/2023 09:13

160,000 Euro - Okazion❗️⚜️vile (biznese+shtepi)

Gjirokaster | Qender (141.07 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
330.00 m2
Kati 3
Ashensor 0
Tualete
2
Vile 3 kateshe ne shitje 100 metra larg qendres se gjirokastres • kati i pare dyqan 80m2 aktualisht dhene me qera si dhe ambjet zyre me siperfaqe 35m2 • kati i dyte bar kafe siperfaqe 85m2 aktua...
Date: 22/03/2023 21:05

66,000 Euro - Shitet Ambient Biznesi Ne Rruga:tre Deshmoret

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (5.28 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet ambjent biznesi. lloji i pasurise :njesi siperfaqje neto 60.4m2. kati i 2 me fasade xhami ,hyrje dhe shkalle e dedikuar per biznesin. e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. m...
Date: 22/03/2023 19:07

66,000 Euro - Shitet Njesi Sherbimi Ne Rrugen Tre Deshmoret

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (5.28 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet ambient biznesi. lloji i pasurise:njesi siperfaqje neto 60.4 m2 kati i 2 shkalle dhe hyrje e dedikuar e biznesit me fasade xhami,e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. me cert...
Date: 22/03/2023 18:57

245,000 Euro - Ambient Bznesi Ne Shitje Buze Rruge Te Kavajes !

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Ofrohet per shitje ambient biznesi me siperfaqe 49.5 m2 i organizuar ne open space dhe nje tualet. ambienti ndodhet ne kat 0, ka fasade xhami. aktualisht eshte ne gjendje pune. ndodhet buze rruge ...
Date: 22/03/2023 18:33

1,150,000 Euro - Shitet,ambient Biznesi, Residenca Mine Peza, Tiranë, 1.150.000eu, Id

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.89 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
404.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
2
...
Date: 22/03/2023 17:13

50,000 Euro - Shitet, Ambient Komercial, Perballe Harry Fultz, Tiranë, 50.000euro,

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.22 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Disponojmë ambient biznesi për shitje, cili ndodhet i pozicionuar te rruga asim vokshi,perballe harry fultz. informacion mbi ambientin: • siperfaqe neto e ambientit : 24.7m2 • kati 0 organi...
Date: 22/03/2023 17:12

70,000 Euro - Shitet Ambient Biznesi

Tirane | Komuna e parisit (1.64 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
☄️shitje urgjente ☄️ shitet ambient biznesi; 📍 komuna e parisit 📐 sip 39,75 🚽1 tualet 💵 cmimi 70,000€(i diskutueshem) aktive me qera afat gjat...
Date: 22/03/2023 16:38

202,500 Euro - Poste Parkimi Ne Shitje - Vlore

Vlore | Qender (1.35 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
450.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
0
Poste parkimi ne shitje - vlore shitet post parkimi ne nje nga zonat me elitare te qytetit, shume prane qendres se vlores. në këtë zonë ka një sërë baresh, restorantesh si dhe institucionet...
Date: 22/03/2023 16:22

325,000 Euro - Dyqan Ne Shitje Te Rruga Elbasanit Prane Ambasades Amerikane Ne Tirane

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1
Ashensor 1
Tualete
2
...
Date: 22/03/2023 15:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim