🏡 toka paskuqan

🕵 Online 13 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje     Print

215,000 Euro

Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 400 m2
0.40 Dynym
Km nga qendra

Informacion mbi tokën: shitet, tokë, ne vije te pare te liqenit paskuqan ,tirane • toka ka një sipërfaqe prej 307.5 m². • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • zonë e preferuar dhe mundësi shumë e mirë per investim. • t...

26/05/2023 19:11

500,000 Euro

Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 5000 m2
5.00 Dynym
3.54 Km nga qendra

Toka ndodhet te ne paskuqan.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi.toka shtet me cmimin 100 euro/ m2.për ta vizituar na kontaktoni!cel. : +355694266028...

08/04/2020 04:18

58,000 Euro -Shitet Toke Te Lapidari Ne Peze, Prane Ilira Palace - 1200 M² **me H

Tirane | Zone Periferike/Aeroport (13.54 Km nga qendra)
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1200 m2
1.20 Dynym
(13.54 Km nga qendra)
🔍 shitet toke (58,000€) te 📍 lapidari ne peze, prane iliria palace - 1200 m2 | me hipoteke | buze rruge | ints 0.3q3646-toke buze rruges kryesore 📌 ne peze-me intensitet 0.3-lartesi ndertim...
📅 Date: 27/09/2023 11:35

212,000 Euro -Okazion (*80€/m2) Toke (2,700m2) Rinas (rr. Kryesore, Pa Kaluar Epok

Tirane | Rinas/Aeroporti (8.09 Km nga qendra)
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 2700 m2
2.70 Dynym
(8.09 Km nga qendra)
Shitet tokë në rrugën e rinas, pa kaluar epokën (pranë autostradës tiranë - durrës) 2700 m2 me hipotekë ( titulli tokë arë) - qetësi absolute, privatësi.- buzë rruge me akses direktq4165...
📅 Date: 28/09/2023 17:44

77,000 Euro -Shitet Toke Buze Rruges Kryesore - Ngjitur Equos Resort **1330 M² M

Tirane | Zone Periferike/Aeroport (3.52 Km nga qendra)
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 1300 m2
1.30 Dynym
(3.52 Km nga qendra)
Shitet toke buze rruges kryesore - ngjitur me equos resort  **1330 m² me hipoteke toke are ( toke  ku mund te ndertohet deri ne 2 kate) **intensitet 0.3 || qetesi absolute dhe zone me plan zhvillim...
📅 Date: 28/09/2023 17:44

33,000 Euro -Shitet Trull

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 600 m2
0.60 Dynym
Shitet trull 600 m2 me letra te rregullta (certifikate pronsie) ...
📅 Date: 28/09/2023 20:56

170,000 Euro -Shitet Truall+ Shtepi E Vjeter Ne Himare

Himare | Potam 8.97 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 300 m2
0.30 Dynym
8.97 Km nga qendra
Shitet truall+ shtepi e vjeter ne himare sip- 300 m2 pamje perrallore nga deti-jon mundesi e arte investimi nxitoniiiiiiii ...
📅 Date: 28/09/2023 19:23

77,000 Euro -Shitet Toke Buze Rruges Kryesore - Ngjitur Equos Resort **1330 M² M

Tirane | Zone Periferike/Aeroport 3.52 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 1300 m2
1.30 Dynym
3.52 Km nga qendra
Shitet toke buze rruges kryesore - ngjitur me equos resort  **1330 m² me hipoteke toke are ( toke  ku mund te ndertohet deri ne 2 kate) **intensitet 0.3 || qetesi absolute dhe zone me plan zhvillim...
📅 Date: 28/09/2023 17:44

212,000 Euro -Okazion (*80€/m2) Toke (2,700m2) Rinas (rr. Kryesore, Pa Kaluar Epok

Tirane | Rinas/Aeroporti 8.09 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 2700 m2
2.70 Dynym
8.09 Km nga qendra
Shitet tokë në rrugën e rinas, pa kaluar epokën (pranë autostradës tiranë - durrës) 2700 m2 me hipotekë ( titulli tokë arë) - qetësi absolute, privatësi.- buzë rruge me akses direktq4165...
📅 Date: 28/09/2023 17:44

20,000 Euro -Shitet, Post Parkimi, Rr.kongresi I Manastirit

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.05 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 100 m2
0.10 Dynym
2.05 Km nga qendra
Disponojmë garazh për shitje, tek kompleksi asl, tiranë. informacion: • kati -2 • sipërfaqja : 11.76m2 • me dokumentacion të rregullt hipotekor. për një vizitë në pronë na kon...
📅 Date: 28/09/2023 13:52

150,000 Euro -Shitet Toke+ndertese

Tirane | Zone Periferike/Aeroport 10.77 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 800 m2
0.80 Dynym
10.77 Km nga qendra
Shitet toke + ndertese ne laknas sip. toke 800 m2 sip ndertese 100 m2 tipologjia: 3 dhoma gjumi + sallon + kuzhine + 1 tualet e mobiluar me hipoteke 📞+355684718308 ...
📅 Date: 28/09/2023 12:25

92,000 Euro -Shitet, Tokë, Liqeni I Farkës, Tiranë. Al27263

Tirane | Zone Periferike/Aeroport 5.78 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1000 m2
1.00 Dynym
5.78 Km nga qendra
Shitet, tokë, liqeni i farkës, tiranë. disponojmë tokë në shitje, e pozicionuar tek rruga e tuneleve pranë liqenit të farkës. informacion mbi tokën: • toka ka një sipërfaqe prej 1000 ...
📅 Date: 28/09/2023 11:52

150,000 Euro -Shitet Toke+ndertese

Tirane | Zone Periferike/Aeroport 10.77 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 800 m2
0.80 Dynym
10.77 Km nga qendra
Shitet toke + ndertese ne laknas sip. toke 800 m2 sip ndertese 100 m2 tipologjia: 3 dhoma gjumi + sallon + kuzhine + 1 tualet e mobiluar me hipoteke ...
📅 Date: 28/09/2023 11:15

125,000 Euro -Shitet Toka Ne Kombinat

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 600 m2
0.60 Dynym
...
📅 Date: 27/09/2023 10:16

200,000 Euro -Shitet Truall 500 M2 Nga Kjo 134 Ndertim - Sarande Vije E Pare Bregdet

Sarande | Kodra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 500 m2
0.50 Dynym
Trualli ndodhet ne brezin e pare , me pamje nga deti vetem 100 m larg saj, ka nje siperfaqe prej 500 m2 nga kjo 134 m ndertim. vendodhja e saj eshte shume prane teqese se sarandes dhe afer portit...
📅 Date: 28/09/2023 07:47

300,000 Euro -Shitet Tokë

Tirane | Sauk/Qendra TEG
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 3700 m2
3.70 Dynym
Shitet toke ( truall),i disponueshëm per shtepi,vila,hotele. sipërfaqe toke totale 3750m². disponon certifikatë pronësie. Çmimi për m² 80 euro. ...
📅 Date: 27/09/2023 19:11

475,000 Euro -Shitet Super Truall Ne Sarande

Sarande | Kodra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 500 m2
0.50 Dynym
Shitet super-truall ne sarande me certifikate pronesie sip- 460 m2 me pamje perrallore nga deti-jon mundesi e arte investimi afer portit te jahteve zone e lakmuar per investim nxitoniiiiiii...
📅 Date: 27/09/2023 18:11

400,000 Euro -Shitet, Toke, Vore.

Tirane | Vore 16.01 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 5000 m2
5.00 Dynym
16.01 Km nga qendra
Disponojme toke ne shitje, vore, tirane. informacion mbi tokën: toka është e pozicionuar në vore. me një sipërfaqe prej 5000 m² me dokumentacion të rregullt hipotekor. për një vizit...
📅 Date: 27/09/2023 13:46

116,000 Euro -Shitet, Tokë, Në Zonën E Qerretit, Tiranë

Tirane | Zone Periferike/Aeroport 17.91 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 0 m2
0.00 Dynym
17.91 Km nga qendra
Disponojmë tokë në shitje, e pozicionuar në zonen e qerretit. informacion mbi tokën: •toka ka nje sipërfaqe totale prej 859 m2. •disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. •terre...
📅 Date: 27/09/2023 11:35

58,000 Euro -Shitet Toke Te Lapidari Ne Peze, Prane Ilira Palace - 1200 M² **me H

Tirane | Zone Periferike/Aeroport 13.54 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1200 m2
1.20 Dynym
13.54 Km nga qendra
🔍 shitet toke (58,000€) te 📍 lapidari ne peze, prane iliria palace - 1200 m2 | me hipoteke | buze rruge | ints 0.3q3646-toke buze rruges kryesore 📌 ne peze-me intensitet 0.3-lartesi ndertim...
📅 Date: 27/09/2023 11:35

720,000 Euro -NË Shitje Toke Ne Berzhite

Tirane | Sauk/Qendra TEG 12.76 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 6000 m2
6.00 Dynym
12.76 Km nga qendra
NË shitje toke ne berzhite 🗺 sip. 6000/m² 📍adresa:berzhite,tirane 💶cmimi:120€/m² 📃 prona disponon dokumentacion te rregullt për më shumë informacione na kontaktoni! ...
📅 Date: 27/09/2023 11:28

125,000 Euro -Shitet Toka Ne Kombinat

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 600 m2
0.60 Dynym
...
📅 Date: 27/09/2023 10:16

150,000 Euro -Shitet Truall Gjirokaster

Gjirokaster | Qender
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 2200 m2
2.20 Dynym
Listim i rri urgjente -eskluzive per zanat shitet truall me sip 2200 m2 e pershtateshme per biznese dhe vila vendodhja : vije e pare rruga nacionale gjirokaster tepelene 500 m larg nga liqenit t...
📅 Date: 26/09/2023 20:52

150,000 Euro -Shitet Okazion Truall 432.5 M2 Sarande 150000 Euro

Sarande | Qender
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 4300 m2
4.30 Dynym
Shitet okazion truall 432.5 m2📍sarande , rruga e re me 2 dalje kryesoredalje per ne brendesi te qytetit dhe dalje per ne ksamil,cuke ,qafe gjashte etj. super lokacionky pozicion ju ofron mundesine ...
📅 Date: 26/09/2023 15:52

55,000 Euro -Shitet Toka

Berat | Qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1000 m2
1.00 Dynym
Shitet trualli cmimi i padiskutueshem ne nje zone afer qendres ...
📅 Date: 26/09/2023 10:38

1,500,000 Euro -Shitet Toke Dhe Bar Restorant Ne Rinas

Tirane | Rinas/Aeroporti 16.09 Km nga qendra
Perdorimi
2
Siperfaqa neto 1000000 m2
1000.00 Dynym
16.09 Km nga qendra
Shitet toke dhe bar restorant ne rinas -ka nje siperfaqe totale prej 3472 m2 ne certifkat pronesie . -1000 m2 e kthyer ne truall . -ndertim 130 m2 bar-restorant ne gjendje pune -ka lavazh me...
📅 Date: 25/09/2023 17:08

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje truall truall ne shitje borsh toke per shitje ne borsh toke ne shitje borsh truall ne shitje borsh truall ne shitje vlore shitet toke ne bregdet 1 dylym sa metra shitet ne dhermi sa metro katror ka nje dylym toke private per shitje ne dajt toke paskuqan shitet toke ne borsh truall ose toke toke ne spille toke ne shitje farke toke valias shitet toke ne lunder toke bujqesore toke ne shitje kamez toke per shitje ne gjiri i lalzit toke per shitje ne laknas toke ne shitje ne koder trull ne shitje shkoder shitet toke priske toke babrru toke korce toke qera sa kushton 1 dylym plugimi toke farke shitet toke truall ne metoq kerkoj truall toke bathore toke shtepi fshat toke ne farke truall ose toke ne lezhe toka ne shitje njoftime al truall ose toke ne sarande toke 400 m truall ose toke tek qender durres truall ne sauk i vjeter tok ne fark toke ne peze toke ne korce toke ne shitje priske toke toke ne linze toke ne dajt shitet toke ne vishnje toke private per shitje ne dajt tirane