Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 80,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 11/12/2023 10:12 Post ID: 169224


Pagesa

80,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 73.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 331 Euro
Distanca 3.49 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Loni Ligori Kashar,Shqiperia - Harta
Lexime 745

Super apartamente ne shitje
Vendodhja ne astir
Apartamente te tipologjive 1+1 dhe 2+1
Cilesia me e mire e ndertimit
Hapsira me gjelberim