Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 150,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 06/08/2023 18:57 Post ID: 161179


Pagesa

150,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 120.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 704 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa kompleksi tom doshit - Harta
Lexime 127


Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor. 
- Kati i 3-te
- 120 m2
- Orientim Lindje - Jug 
- Dokumentacion i rregullt hipotekor
- Ashensor
- Kubature e rregullt 
Apartamenti eshte tek kompleksi i Tom Doshit ne Fresk ka nje siperfaqe prej 120 m2 me dokumentacion te rregullt hipotekor ndodhet ne nje pallat te mire administruar me ashensor. Ka orientim Lindje -Jug dhe nje vetrate te madhe ne sallon cka e ben te ket drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt deri ne detaj i investuar totalisht sipas kushteve bashkekohore dhe shitet i mobiluar. 
Apartamenti organizohet ne 
- 1 Sallon te madh
- 2 Dhoma Gjumi 
- 2 Banjo (me dritare) 
-1 Korridor i cili ben shperndarjen ne dhomat e gjumit
- 1 Depo 
- 2 Ballkone